hack forum hacklink hacklink Shell download cami halısı cami halısı cami halısı cami halısı cami halısı cami halısı cami halısı cami halısı saricahali.com.tr cami halısı cami halısı cami halısı cami halısı cami avizesi cami avizesi cami süpürgesi cami süpürgesi cami ısıtma cami ısıtma evden eve nakliyat evden eve nakliyat evden eve nakliyat evden eve nakliyat ofis taşıma yurtiçi evden eve nakliyat yurtiçi evden eve nakliyat içel evden eve nakliyat seo hizmeti Rulet Casino Slot Oyna Bahigo 1xbet Deneme bonusu Bahis siteleri Maç özetleri Bahsegel Canlı Casino Siteleri Sweet Bonanza Blackjack Casino Rulet Oyna Canlı Casino google.com.tr shell indir web shell indir web shell download web shell archive php shell archive php shell download alfa shell download imunify360 bypass shell download indoxploit shell download c99 shell download evil twin shell download hacklink hacklink panel hacklink al hacklink hacklink al hacklink panel
 Time Table | Kalam Institute of Technology
Time Table
 

TIME TABLE FOR B.TECH 7TH SEMESTER(ONLINE MODE)

W.E.F : 17/8/2020

DEPT

FACULTIES

 

 

10.00 – 11.00

12.00 -1.00

2.00 – 3.00

 

 

 

 

MONDAY

ECE

WCS(PCS)

NSBT(SKS)

MM(SRP)

 

 

ECE

PCS: Padma Charan Sahu

RKM : Ravi Kumar Mahapatra

SKS: Sanjiv Kumar Sethy

AP: Amarnath Padhy

SRP: Srinivas Rao Patnaik

EEE

APE(SKM)

NSBT(SKS)

MM(SRP)

CSE

VLSI(GSP)

NSBT(SKS)

MM(SRP)

CIVIL

GIT(SKS**)

NSBT(SKS)

MM(SKS*)

MECH

ROBOTICS(SKT)

NSBT(SKS)

MM(SKS*)

 

 

TUESDAY

ECE

MM(SRP)

ED(SRP)

OCN(RKM)

 

 

EEE

NT: Narayana Tripathy

SKM : Satyakam Mohanty

SKS: Sanjiv Kumar Sethy

AP: Amarnath Padhy

SRP: Srinivas Rao Patnaik

EEE

MM(SRP)

ED(SRP)

APE(SKM)

CSE

MM(SRP)

ED(SRP)

SPM(SKP)

CIVIL

MM(SKS*)

ED(SKD)

IWM&D(AKS)

MECH

MM(SKS*)

ED(SRP)

MV(KCB)

 

 

WEDNESDAY

ECE

WCS(PCS)

ED(SRP)

OCN(RKM)

 

 

CSE

SKP : Santosh Kumar Panda

GSP : Gouri Sankar Patnaik

SKS: Sanjiv Kumar Sethy

AP: Amarnath Padhy

SRP: Srinivas Rao Patnaik

EEE

SGPD(NT)

ED(SRP)

APE(SKM)

CSE

VLSI(GSP)

ED(SRP)

SPM(SKP)

CIVIL

GIT(SKS**)

ED(SKD)

IWM&D(AKS)

MECH

ROBOTICS(SKT)

ED(SRP)

MV(KCB)

 

 

THURSDAY

ECE

OCN(RKM)

NSBT(AP)

WCS(PCS)

 

 

CIVIL

 

AKS: Amit Kumar Sahu

SKS** : S.K. SETHY

SKS: Sanjiv Kumar Sethy

AP: Amarnath Padhy

SKS* : Situn Krushna Sahu

SKD: Santanu Kumar Dash

EEE

SGPD(NT)

NSBT(AP)

SGPD(NT)

CSE

VLSI(GSP)

NSBT(AP)

SPM(SKP)

CIVIL

GIT(SKS**)

NSBT(AP)

IWM&D(AKS)

MECH

ROBOTICS(SKT)

NSBT(AP)

MV(KCB)

 

 

 

 

 

 

FRIDAY

ECE

NSBT(SKS)

ED(SRP)

WCS(PCS)

 

 

MECH

KCB : Keshab Chandra Behera

SKT : Susanta Kumar Tripathy

SKS: Sanjiv Kumar Sethy

AP: Amarnath Padhy

SKS* : Situn Krushna Sahu

SRP: Srinivas Rao Patnaik

EEE

NSBT(SKS)

ED(SRP)

APE(SKM)

CSE

NSBT(SKS)

ED(SRP)

SPM(SKP)

CIVIL

NSBT(SKS)

ED(SKD)

IWM&D(AKS)

MECH

NSBT(SKS)

ED(SRP)

MV(KCB)

 

 

 

 

 

 

SATURDAY

ECE

OCN(RKM)

MM(SRP)

NSBT(AP)

 

EEE

SGPD(NT)

MM(SRP)

NSBT(AP)

CSE

VLSI(GSP)

MM(SRP)

NSBT(AP)

CIVIL

GIT(SKS**)

MM(SKS*)

NSBT(AP)

MECH

ROBOTICS(SKT)

MM(SKS*)

NSBT(AP)